ScrollToTop

sale

Plan sal

  Teatr Bakiet Szkoła
Sala Kryształowa 200 120 120
Sala Perłowa 100 70 70
Sala Diamentowa 40 30 30
Sala Brylantowa 10 10 10

 

 

Hotel Willa Hueta w swojej ofercie posiada cztery sale konferencyjne, pozwalającymi na dowolną aranżację przestrzeni i zorganizowanie wydarzeń do 200 uczestników. 

 

Największa Sala Kryształowa, daje możliwość realizowania wydarzeń biznesowych do 200 osób, takich jak kongresy, szkolenia, sympozja czy też inne duże konferencje. Sala wyposażona jest w nowoczesny projektor, ekran, nagłośnienie, zapewniony jest dostęp do dziennego światła dzięki oszklonej ścianie, jak również zaciemnienie za sprawą specjalnych zasłon. Sala Kryształowa równie dobrze sprawdza się jako miejsce na imprezę okolicznościową, taką jak przyjęcie weselne, impreza biznesowa czy też inne wydarzenie tego typu, bowiem posiada ona parkiet oraz podest pod orkiestrę czy też stanowisko prowadzącego. Powierzchnia tej Sali wynosi 187 m2.

 

Kreowanie w sposób elastyczny przestrzeni zapewnia Nam system przesuwanych i dźwiękoszczelnych ścianek, za pośrednictwem których mamy możliwość bez przeszkód zorganizować dwa odrębne wydarzenia.

 

Dwie kolejne sale konferencyjne to Sala Perłowa o powierzchni 141 m2 oraz Sala Diamentowa mająca 46 m2. Sale te mieszczą odpowiednio 100 oraz 40 osób i umożliwiają obsługę bardziej kameralnych wydarzeń. Sale zlokalizowane są w swoim bezpośrednim sąsiedztwie.

 

Sala Brylantowa mierząca 16 m2 mieści do 10 osób i jest usytuowana w zabytkowej hotelowej części na poddaszu obiektu. Sala ta to idealne miejsce na organizacje małych spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych.